Gaziantep-Sahinbey ATATÜRK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gaziantep-Sahinbey ATATÜRK LİSESİ

FORUMU

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÜNLÜLERİN HATALARI

2 posters
YazarMesaj
çaresiz
Normal Üye
Normal Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 7

ÜNLÜLERİN HATALARI Empty
MesajKonu: ÜNLÜLERİN HATALARI   ÜNLÜLERİN HATALARI Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:46 pm

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar, 20 yıl önce Tanju Çolak'la yaşadığı ilişki için "Gençtim, hata yaptım. Tanju’ya aşık oldum" dedi.
Biz de bu açıklamadan yola çıkarak, ünlülerin ’gençlik hatası’ olarak nitelendirdikleri ve pişmanlık duydukları konuları araştırdık. İşte ünlüler ve pişmanlıkları...

Çağla Şikel: Bir defile ilişkisine mal oldu
Çağla Şikel, Yeşim Palandüz ve Şennur Şafak’ın Akmerkez Residence’taki bir dairede, üç işad----- özel bir defile yapması büyük tartışmalar yaratmıştı. Şikel’in Beyazıt Öztürk’le olan birlikteliği bu olayın ardından sona erdi. Yıllar sonra Şikel, bu defilede yer almaktan büyük pişmanlık duyduğunu belirtti.

Yasemin Ergene: O pozlara şimdi pişman
Bir erkek dergisi için ****** pozlar veren Yasemin Ergene, "Aşk Oyunu"nda oynamaya başladıktan sonra verdiği röportajlarda ’Türkan Şoray kuralları’na bağlılığını vurguladı. Hatta "Cüretkar bir karakteri oynamayacağımı herkes bilsin. Ailemin sıkıntı çekmesini istemem. Verdiğim pozların çok büyük etkisi var bu kararı almamda. O pozlardan çok büyük pişmanlık duydum" dedi.

Haluk Ulusoy: Evlilik yüzünden kıyamet koptu
Yıllar önce Oya Aydoğan’la evlenen Haluk Ulusoy bunu bir gençlik hatası olarak değerlendiriyor ve ekliyor: "Evliliğimizden babamın bile haberi olmadı. Gizlice evlendim. Gençlik cesareti, Karadeniz cesareti işte! Babam evliliği sonradan öğrendi. Haberi olunca çok zor günler yaşadık. Kısacası kıyamet koptu. Ama yaşanması gerekiyormuş. Sonra da boşandık zaten."

İbrahim Tatlıses: 26 yıl sonra gelen itiraf
İbrahim Tatlıses, şov programı sırasında dört yıl boyunca kokain kullandığını ve bu alışkanlığını 26 yıl önce bıraktığını söyleyerek, gençleri uyardı: "Kokaini 26 yıl önce bıraktım. Gençler, lütfen sigara, alkol ve özellikle de uyuşturucu kullanmayın. Uyuşturucu o kadar kötü bir şey ki, insanın namusunu, şerefini iki paralık eder!"

Ebru Şallı: Annesine inat silikon taktırdı
Ebru Şallı’nın pişmanlığı, göğüslerine yaptırdığı estetik ameliyattan kaynaklanıyor. O zamanlar annesiyle çok tartıştığını ve annesinin karşı çıkmasına rağmen silikon ameliyatı yaptırdığını söyleyen Şallı "Bin pişman oldum. Çünkü vücuduma nazaran göğüslerim çok büyük kalıyordu. Aslında kendi göğüslerim normal büyüklükteydi, o kadar da küçük değildi" diyerek silikonlarını çıkarttırdı ve rahata erdi.

Deniz Akkaya: Ne çektiyse dilinden çekti
"Bülbülün çektiği dili belası" demişler... Deniz Akkaya da zamanında birçok ünlü ile yaşadığı polemiklerden sonradan pişman olanlardan... Zaten kendisi de "Kimseyle bir alıp veremediğim yok. Geçmişte konuştuğum için de çok pişmanım. Gereksiz insanlarla laf yarışına girdim. Lüzumsuzdu" diyerek bu konudaki pişmanlığını dile getiriyor.

Yıldız Tilbe: Şişede durduğu gibi durmuyor
Sezen Aksu’yla küsme nedeni, aynı zamanda büyük bir pişmanlığın temelini oluşturuyor Yıldız Tilbe’nin hayatında. O günleri şu sözlerle anlatıyor şarkıcı: "1990’da beni dinleyip, elimden tutan Sezen Aksu’dur. Dokuz ay ona vokalistlik yaptım. Uzay Heparı’yla o ayrıldıktan sonra bir gecelik bir ilişki yaşadım. İkimiz de sarhoştuk. Sabah gözümü açtığımda aynı yataktaydık. Ağlayarak Sezen’in yanına gittim ve özür diledim. O da ’Evet yapmamalıydın. Bu yüzden artık evimde kalamazsın’ dedi. Bunun üzerine evden ayrıldım. O dönemde Sezen’in Uzay’la ilişkisi bitmişti. "

Kadir İnanır: Kadına el kaldırdığına pişman
Usta aktör Kadir İnanır’ın pişmanlıkları birden fazla! Bir röportajda kendisine yöneltilen "Kadına el kalkar mı?" sorusuna "İlk geldiğim zaman İstanbul’a, kasabadan koca bir şehre gelmiş, tutunmak isteyen bir insanın tepkisi olarak ilişkilerimde böyle şeyler olmuştu. Müthiş pişmanlık duydum ama üzerinden yıllar geçti, ölünceye kadar bu durum beni takip mi edecek" cevabını vermişti. Evlilikle ilgili konuşmalarında ise "Evlilik kısmet işi.

Oyunculuğa ilk başladığım yıllarda meslekte uzun süre güzel yollar kat edebilme savaşı verirken kendi özel hayatımda yürütemediğim birkaç ilişkim oldu. Zaman zaman yürütemediğim o ilişkilerime yanarım" diyerek pişmanlığını dile getiriyor. bounce bounce hatasız kul olmaz ki zaten
çaresiz
Normal Üye
Normal Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 7

ÜNLÜLERİN HATALARI Empty
MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN HATALARI   ÜNLÜLERİN HATALARI Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:47 pm

önemli olan hatayı kabullenmek bi daha yapmamak cherry cherry cherry albino sunny affraid confused Basketball cat
THE_SILENCER
Administrator
Administrator
THE_SILENCER

Erkek Mesaj Sayısı : 144

ÜNLÜLERİN HATALARI Empty
MesajKonu: Geri: ÜNLÜLERİN HATALARI   ÜNLÜLERİN HATALARI Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:48 pm

çaresiz demiş ki:
önemli olan hatayı kabullenmek bi daha yapmamak cherry cherry cherry albino sunny affraid confused Basketball cat

BENCEDE
https://ataturklisesi27.1talk.net

ÜNLÜLERİN HATALARI
1 sayfadaki 1 sayfası